peopleunitedforreligiousfreedom.org

...bo dobrze jest wiedzieć...

Idź na kurs i podnieś swoje możliwości w oczach przełożonych

Współczesny, bardzo wymagający dla młodych ludzi, rynek pracy, nie pozostawia złudzeń, iż największe możliwości na ambitną i dobrze opłacaną pracę, mają osoby zdolne, dysponujące wieloma praktycznymi umiejętności oraz z chęcią rozszerzające osobiste kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnorakich szkoleniach.

Nie zastanawia wobec tego kwestia, że coraz większa ilość zakładów natychmiast inwestuje swoje fundusze w kursy dla zatrudnionych.
szkolenia
Napisał: Silicon Beach Training
Na podstawie: http://www.flickr.com
Być może warto jednakże pomyśleć o rozwijaniu się prędzej i, dzięki świadectwu ze szkoleń takich jak cobit5 czy prince2, jeszcze bardziej zachęcić przełożonego do zatrudnienia.

(Cobit5 positivepro.eu) rejestruje aktualne dyrektywy grupy ISACA w obszarze nadzoru i zarządzania IT. Takie szkolenie ułatwi ci pozyskanie odpowiedzi na zapytanie, jak pozyskać cele strategiczne i korzyści dla firm przy pomocy efektywnego i innowacyjnego wykorzystania technologii informacyjnych. Pożytkiem dla firmy stanie się z kolei uzyskanie pracownika, który, dzięki funkcjonalnej umiejętności użycia Cobit5, utrzyma wysoką jakość informacji wzakładzie. Zaś szkolenie prince2 - (http://www.positivepro.eu/pl/szkolenia/prince2) ułatwi ci zapoznanie się z metodyką efektywnego kierowania projektami w sterowalnym środowisku. Szkolenie prince2 polega na ogólnym zaznajomieniu się z nazewnictwem, poznaniuzasad prowadzenia projektu zgodnie zmetodyką prince2, pozyskaniu zdolności szacowania, jakie korzyści osiągnie korporacja realizując projekt według prince2 - (positivepro.eu/pl/szkolenia/prince2), a także zyskaniu informacji na temat wzorca podejmowania decyzji w projekcie. Dla korporacji bardzo cenny byłby fakt zatrudnienia człowieka, który potrafiłby dopasować odpowiednie fragmenty metodyi prince2 do określonych sytuacji w projekcie.

Powyżej przytoczone kursy przy dzisiejszych realiach na rynku pracy stanowią szansę dostania cennej, interesującej i dobrze opłacanej posady. Obok znajomości języków obcych dokumenty te zdecydowanie przemawiają na twoją korzyść podczas procesu rekrutacji. Dlaczego więc nie pomóc losowii nie zapisać się na któryś z nich? Pamiętaj, to inwestycja na przyszłość, która będzie procentować.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-13 10:21:32
Tagi: szkolenia, firma, pracodawca, rynek pracy, kwalifikacje, zarządzanie IT